Відділ продажів:
Файли для завантаження:

Найбільш функціональний скребковий конвеєр на ринку
Скребковий конвеєр є продукцією, розробленої для вимог реального світу. Він спроектований для задоволення Ваших потреб в транспортуванні матеріалів, долаючи при цьому тиск і напругу. Фірмової особливістю скребкового конвеєра є його безшумна робота. Спеціально розміщені ультравісокомолекулярні напрямні, разом з ретельно відібраними ланцюгом і ланцюговим колесом, роблять його роботу рівною і безшумною. Легка модернізація в умовах експлуатації закладена для кожного його деталі, гарантує довгі роки користування. Перше, що помічають наші клієнти, це те, наскільки добре монтується конвеєр. І це - не випадковість! Повністю спроектований і виготовлений продукт, розроблений для точних допусків, є результатом копіткої роботи. Ці допуски багаторазово вимірюються на кожному етапі виробництва,

Унікальна конструкція скребка

В унікальній конструкції скребка корпорації Карат використано замінні ультравісокомолекулярні зношувальні пластини на стандартних сталевих конвеєрах або деталях зі зносостійкими сталевими піддонами. Конструкція скребка в формі гострого кута забезпечує максимальну потужність і гарантує відповідну кінцеву очистку при використанні стрибкоподібних зарядів. Ця властивість є стандартною для всіх скребкових конвеєрів.


Зборка методом контурного зварювання
У системі наших конструкцій задіяно контурне зварювання, що робить їх прямими та точними. Конструкція складається з маловуглецевої сталі марки 12 з факультативними зносостійкими втулками.

Характеристики ланцюгового конвеєра RAPAT
Довжина:
Всі конвеєри виготовляються на замовлення для задоволення Ваших потреб.
Ланцюг:
Особливістю стандартних і факультативних ланцюгів є те, що вони виготовлені з лопатей з надтвердої зварювальної стали з ультра високомолекулярними зношувальніми пластинами.
Привід:
Зубчастий редуктор з клиноподібним ременем або ременями з гідравлічним верхнім приводом розташований на осі. Прямий привід мотора коробки передач (без ременів або шків) також наявний за додаткову вартість.
Конструкція:
Сформований і зварений ківш з маловуглецевої стали марки 12 з факультативної втулкою АК.
Харчування:
Транспортер RAPAT серії CU має різні види харчування - включаючи газовий двигун, електродвигун і гідравлічний привід. Рекомендовано трифазні електричні мотори (не йдуть в комплекті). Агрегати стандартно розташований з правого боку разом з віссю. Є інші розташовані на поверхні опції.
Ролики:
Стандартні ланцюгові колеса з твердої сталі, за бажанням можна вибрати розділені ланцюгові колеса.
Запобігання зносу
Наявні міцні сталеві конструкції, ланцюги, лопаті і системи приводів. Для Ваших особливих вимог, будь ласка, зв'яжіться з представником корпорації Карат. Всі системи корпорації Карат розроблені спеціально для передбачуваного використання, тому Ви можете бути впевнені в їх безперебійної роботи.

Кришка вивантажного люка
Може бути розташована в одному або декількох місцях для багатосторонності. Унікальні бампери містять ланцюг від падіння в люк і дозволяють йому функціонувати, навіть коли конвеєр не запущено. Залежно від особливостей Вашого використання можливе ручне, електрична або пневматична експлуатація.

Роздільна система роликів
Дозволяє легке обслуговування без зриву системи приводу.

Втулки
Рекомендовано зносостійкі сталеві втулки.

Вилки перемикачі
Зупиняє роботу конвеєра, якщо він забивається матеріалом (показано нижче).

Зворотний рух
Дозволяє рух конвеєра в обох напрямках.

Вигин
Розроблений для установки, передбачає незначний нахил або ухил уздовж напрямку конвеєра.