ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
і наш менеджер зв'яжеться з вами!
ковшові норії
Норії - незамінна частина процесу очищення і сушіння зерна. Транспортери, за своєю суттю, вони використовуються в процесі очищення і сушіння зерна. Наша компанія в Житомирі реалізує норії якісного виробництва різних видів, що відрізняються продуктивністю, потужністю, висотою підйому і іншими характеристиками.

Норія ковшовая зернова оснащується автоматичними гальмівними пристроями, які запобігають зворотний хід стрічки, датчиками сходу і швидкості. Оскільки така машина працює безперервно, обробка зерна ставиться на потік. Це високотехнологічне і безпечне з точки зору екології пристрій.

ДЕТАЛЬНІШЕ
ланцюгові конвеєри
Скребковий конвеєр є продукцією, розробленої для вимог реального світу. Він спроектований для задоволення Ваших потреб в транспортуванні матеріалів, долаючи при цьому тиск і напругу. Фірмової особливістю скребкового конвеєра є його безшумна робота. Спеціально розміщені ультравісокомолекулярні напрямні, разом з ретельно відібраними ланцюгом і ланцюговим колесом, роблять його роботу рівною і безшумною. Легка модернізація в умовах експлуатації закладена для кожного його деталі, гарантує довгі роки користування. Перше, що помічають наші клієнти, це те, наскільки добре монтується конвеєр. І це - не випадковість! Повністю спроектований і виготовлений продукт, розроблений для точних допусків, є результатом копіткої роботи. Ці допуски багаторазово вимірюються на кожному етапі виробництва, що дозволить Вашій компанії легко визначитися з придбанням скребкового конвеєра в цьому році.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Обробка зерна
Устаткування для обробки зерна.

ДЕТАЛЬНІШЕ
стрічкові транспортери
Стрічковий конвеєр - транспортує пристрій безперервної дії з робочим органом у вигляді стрічки. Стрічковий конвеєр є найбільш поширеним типом транспортуючих машин, він служить для переміщення насипних або штучних вантажів.

ДЕТАЛЬНІШЕ
переміщення зерна
Зерно переміщують для виконання наступних операцій:

При необхідності додаткового очищення зерна для доведення його до необхідних кондицій; при необхідності додаткової сушки; при підготовці партії зерна за нарядами на всі види транспорту;

При знезараженні окремих партій зараженого зерна;
для освіження і охолодження зерна Перед закладанням його на тривале зберігання;

Для підсортування зерна в виробничих (млинових) елеваторах при підготовці помольних партій.

Подсортировку (складання однорідних помольних партій) проводять подачею зерна на підсилосного транспортер з декількох силосів в заданих пропорціях;

Для визначення маси зерна, що зберігається при інвентаризації;

Коли виникає потреба звільнити частини силосів для прийому нових партій зерна.

ДЕТАЛЬНІШЕ
зберігання зерна
Сучасні системи зберігання зерна за доступними цінами.

ДЕТАЛЬНІШЕ
зерносушарки
Зерносушарка - пристосування (обладнання) для сушіння зернових, олійних і зернобобових культур.

ДЕТАЛЬНІШЕ
КОНТАКТИ
Смт. Слобожанське,
Вул.Нижньодніпровська, 1б