Відділ продажів:
Файли для завантаження:

Швидка і повне вивантаження

Кут нахилу конусного днища:

45 градусів - для моделей з діаметром 5,48 - 6,4 м .;

40 градусів - для моделей з великим діаметром;

60 градусів - для моделей з діаметром 5,48 - 6,4 м. І призначених для спеціального транспорту.

Вивантажний отвір з діаметром 35,65 см забезпечує швидку і повне вивантаження. Застосування матеріалів високої якості забезпечує м'яке і надійне рух заслінки. Це дозволить вам більш точно і просто регулювати розмір вивантажного отвори.

Унікальна структура даху Z-Way

Унікальна запатентована структура даху Z-Way дозволяє витримувати підвищені навантаження при зменшенні ваги силосу. Вона застосовується в стандартній комплектації для силосів з діаметром від 21,9 м., І може бути встановлена на менші силоси як додатковий елемент.


На силосах діаметром до 18,3 м. Установлюються дашки, секції яких складаються з цілісних панелей. Секції дахів силосів більшого діаметра складаються з двох панелей і мають додаткові ребра жорсткості зі збільшеною глибиною.

Комбінація ребер жорсткості і структури Z-Way забезпечує подвійне перекриття всіх підсилюючих елементів. Це дозволяє піковому кільцю витримувати навантаження в 5550 кг. При необхідності цей показник може бути збільшений до 9100 кг.

На всіх типах силосів дахові панелі виготовляються з міцної оцинкованої сталі щільністю 350 г / м кв по стандарту G-115. Дахи всіх силосів мають інспекційний люк, який забезпечує швидкий доступ і просте обслуговування.

Надійні кріплення

Для з'єднання панелей використовуються болти класу 8.2, розміром 95 мм. На кожен стик припадає від 60 до 100 болтів. Це дозволяє зберігати цілісність стін і правильну геометрію силосу після численних завантажень і вивантажень.


Для запобігання попадання вологи всередину з'єднань і появи корозії використовуються неопренові ущільнювачі. Спеціальний склад забезпечує підвищений термін служби і максимальну герметизацію між панеллю і болтом.

Плоскодонні силоси MFS комплектуються:

 • бічний дверцятами доступу;
 • завантажувальним люком на даху;
 • оцинкованими внутрішньої і зовнішньої сходами (з платформами для відпочинку, поручнями та гратами для безпеки);
 • сходами на дах з поручнями;
 • майданчиком для безпеки з поручнями навколо завантажувального люка;
 • зачисним шнеком;
 • вивантажним обладнанням;
 • суцільним або перфорованим дном;
 • системою аерації (в т.ч. осьовими, відцентровими або витяжними вентиляторами);
 • системою контролю температури по всьому об'єму силосу (як за допомогою простих портативних приладів, так і з використанням складних систем, контрольованих комп'ютером);
 • нижнім і верхнім датчиками рівня продукту.
Технічні характеристики плоскодонних силосів
Залежно від проекту ми можемо поставити плоскодонні силоси з наступними характеристиками:
Додаткові матеріали:
Схоже обладнання: