Повністю закритий транспортер з трьох-роликового опорою
Завдяки жорстким правилам безпеки і збереження навколишнього середовища більшого поширення набувають повністю закриті транспортери. Приймаючі до уваги ваші цілі - зменшити навколишнє забруднення, створити безпечне робоче простір для співробітників, підтримати цілісність продукції шляхом зниження рівня його забруднення - транспортери з високим навантаженням серії Rapat ECTR задовольнять Ваші потреби.

Забезпечує захист і укриття
Різні вимоги застосовуються до різних установок. Можливо, Ви хочете уникнути впливу вітру і погоди на даний пристрій, і Вам потрібен корпус тільки з боків і зверху? Наш транспортер серії ECTR ідеально підходить для Ваших потреб! Або, можливо, Ваш прилад знаходиться в зоні, чутливої до пилу, і Вам необхідно максимально знизити рівень пилу - використовуйте повністю закритий і герметичний транспортер. В цьому випадку транспортер Rapat ECTR забезпечить герметичність без шкоди для довговічності і продуктивності.

Трьох-роликовий опора для розподілу навантаження
Наша система трьох-роликового опори призначена для зменшення тертя, а U-подібна форма ременя дозволить збільшити потужність і знизити потребу в технічному обслуговуванні.

Характеристики стрічкового транспортера RAPAT серії ECTR
• Корпус утримує пил і викиди, гарантує безпеку і чистоту робочого середовища.
• Інспекційні люки розташовані в головній і кінцевої частинах, а також в корпусі, щоб забезпечити швидкий, простий доступ для огляду, очищення і технічного обслуговування.
• Дозволяє видалити пил, бруд і небезпечні елементи без негативного впливу на середовище транспортера.
• Може поставлятися з або без нижньої кришки для формування частково або повністю закритою системи.
• Використовуються стандартні компоненти CEMA, такі як несучі і назад ролики, а також шківи головною і кінцевою частин.
• Опора транспортера складається з 10 секцій для зручності перенесення і монтажу. Кожна секція опори проходить через контурне зварювання зі структурними кутовими фланцями, для забезпечення сталого фіксування і послідовного монтажу кожної секції.
• Головна і кінцева частини ущільнені з використанням НВМПЕ і повстяного ущільнення, щоб запобігти надмірному проникненню пилу через вали.

Інші стрічкові транспортери Rapat: