Відділ продажів:
Файли для завантаження:
За останні 30 років Miraco виробляє системи для напування тварин. Однією з перших в світі Miraco впровадила технологію підігріву води без застосування електрики. Особливий дизайн і якісне виконання всіх деталей робить сьогодні ці системи напування безперечним лідером в Європі, США, Канаді та Австралії.
Поїлки Miraco для великої рогатої худоби представлені в чотирьох модельних рядах:
Групові поїлки великого обсягу з потужними насосами. Здатні підтримувати рівень води при будь-якій кількості одночасно питущих тварин.

Детальніше...
Ергономічні багатоцільові поїлки середньої та великої місткості для невеликих груп тварин. Відрізняються ергномочіністью і широким вибором кострукції.

Детальніше...
Кулькові поїлки, які не потребують електро-підігрівачів, з уретановой ізоляцією від 50 до 80 мм., Додаткової ізоляцією навколо клапана, а також знімною верхньою частиною.

Детальніше...
Кулькові поїлки, які визнані найбільш економічними - вимагають всього 4 кВт електроенергії в тиждень при температурі -25 ° С

Детальніше...
Основні переваги:
Поїлки виготовлені з міцного і довговічного матеріалу Rocklite, що складається з двох шарів поліетилену, зварених роторним засобом. Цей матеріал не піддається корозії, тріщин і сколів, запобігає поширенню водоростей.
Зовні і всередині поїлок немає гострих кутів, що робить їх безпечними для тварин, а також простими в очищенні.
У зливних отворах передбачені щільні гумові пробки, які запобігають втраті води.
Система теплоізоляції зі спіненого уретану підтримує оптимальну температуру води влітку і виключає ризик кристалізації взимку.
Всі вузли обладнання перевірені під надлишковим тиском.
У разі виникнення неполадок кожну поїлку можна розібрати без спеціальних інструментів і швидко усунути пошкодження.
Конструкція кожної моделі розроблена таким чином, щоб отримати максимально великий фронт напування. Як наслідок у вас не виникне «черги біля водопою», а також попередить боротьбу тварин за воду.
Кожна модель може бути встановлена ​​як в приміщенні, так і на вулиці. Доступне додаткове обладнання: нагрівачі, теплоізоляція і монтажні набори.
Отримайте додаткову інформацію про поїлках Miraco з цієї брошури.