Відділ продажів:
Файли для завантаження:

Унікальна структура даху Z-Way

Унікальна запатентована структура даху Z-Way дозволяє витримувати підвищені навантаження при зменшенні ваги силосу. Вона застосовується в стандартній комплектації для силосів з діаметром від 21,9 м., І може бути встановлена на менші силоси як додатковий елемент.


На силосах діаметром до 18,3 м. Установлюються дашки, секції яких складаються з цілісних панелей. Секції дахів силосів більшого діаметра складаються з двох панелей і мають додаткові ребра жорсткості зі збільшеною глибиною.

Комбінація ребер жорсткості і структури Z-Way забезпечує подвійне перекриття всіх підсилюючих елементів. Це дозволяє піковому кільцю витримувати навантаження в 5550 кг. При необхідності цей показник може бути збільшений до 9100 кг.

На всіх типах силосів дахові панелі виготовляються з міцної оцинкованої сталі щільністю 350 г / м кв по стандарту G-115. Дахи всіх силосів мають інспекційний люк, який забезпечує швидкий доступ і просте обслуговування.

Mіцні стіни

На всіх моделях силосів панелі стін виготовлені з гофрованої сталі з кроком 6,76 см і витримують тиск до 482,6 Н / мм.кв. Захист від корозії забезпечує гальванічне покриття стандарту G-90 (або G-140, як опція).


На бункерах діаметром від 27,5 метрів встановлюється по 3 ребра жорсткості на лист, а для менших моделей силосів - по 2 ребра. Ребра жорсткості можуть бути встановлені як всередині силосу, так і зовні.


Всі моделі силосів можуть бути укомплектовані зовнішніми вітровими кільцями, які забезпечують стійкість до вітру швидкістю 128 км / год.

Надійні кріплення

Для з'єднання панелей використовуються болти класу 8.2, розміром 95 мм. На кожен стик припадає від 60 до 100 болтів. Це дозволяє зберігати цілісність стін і правильну геометрію силосу після численних завантажень і вивантажень.


Для запобігання попадання вологи всередину з'єднань і появи корозії використовуються неопренові ущільнювачі. Спеціальний склад забезпечує підвищений термін служби і максимальну герметизацію між панеллю і болтом.

Технічні характеристики конусних силосів
Залежно від проекту ми можемо поставити конусні силоси з наступними характеристиками:
Додаткові матеріали:
Схоже обладнання: