Шахтно-модульна конструкція NECO, відсутність решіт

Система змішаного потоку повітря дозволяє рівномірно нагрівати і охолоджувати зерно на кожному ярусі. Крім того, що чергуються поперечні повітроводи забезпечують постійне перемішування потоку зерна. Менше пошкоджень через перегрів або різкого охолодження.


Модульна конструкція зерносушарки NECO дозволяє здійснювати монтаж дуже швидко і що найголовніше, збільшувати потужність сушарки шляхом установки додаткових модулів.


Конструкція сушарки для зерна без решіт дозволяє уникати постійної прочищення сушарки. Це означає, що фактична середня продуктивність сушарки NECO така ж, як заявлена ​​виробником. Крім цього, така конструкція виключає небезпеку виникнення пожежі та поломок.

Система контролю вологості, PLC-контролер

Всі сушарки NECO з трьома і більше пальниками укомплектовані датчиками Comander з попередньо встановленою системою контролю вологості Dryer Master. Така комплектація дозволяє контролювати рівень вологи зерна на кожному етапі сушіння в режимі онлайн і вносити відповідні коригування.

Сушарки NECO мають штатний датчик вологості PLC. Це програмований логічний контролер з тачскріном і мнемосхемою, який робить управління сушаркою простим і інтуїтивно зрозумілим.

Незалежні зони нагріву. NECO підходить для всіх типів зерна

Кілька незалежних сушильних модулів надають ряд переваг. По-перше, це гнучкість в управлінні температурою зерна на різних етапах просушування. По-друге, така система дозволяє встановлювати зону термостабілізації для поділу етапів сушіння. І, по-третє, можливість установки високої температури тільки на тих етапах, де це необхідно робить сушарку більш економічною.

Гнучкість в управлінні температурними зонами дозволяє просушувати різні типи культур, що робить сушарку універсальної для всього господарства.

Додаткова секція охолодження

Для сушарок з невеликою кількістю секцій є можливість установки системи охолоджуючих підлог. Така опція дозволяє встановлювати зони різних температур, а також зону термостабілізації.

Низький рівень шумів

Спеціальна конструкція лопатей вентилятора забезпечує необхідний потік повітря на знижених оборотах. Таким чином, рівень шуму знижується до 80 дБ, що рівносильно шуму проїжджаючого автомобіля.