Відділ продажів:
Комплексне рішення для боротьби зі спекою

Температура не повинна підніматися до 40 ° С, щоб спровокувати тепловий стрес у дійних корів. Дослідження показали, що вже при 26 ° С дійні корови починають їсти менше корму і втрачають вагу. Таким чином погіршуються показники виробництва молока, репродуктивність і їх стан. Тепловий стрес впливає на продуктивність навіть в холодні місяці, оскільки корови страждають від наслідків теплового стресу, таких як підвищена кислотність рубця. Високопродуктивні корови найбільш уразливі до теплового стресу. Все це швидко вплине на Ваші доходи!

Рівень теплового стресу тварин залежить від поєднання умов навколишнього середовища - температури повітря, відносної вологості, руху повітря і сонячного випромінювання. Власники молочних ферм використовують щити, вентилятори і питну воду, щоб захистити стадо від тепла, але простих тіні і вентиляції не досить.

Обладнання та комплектуючі

Розпорошуються насадка з великими краплями


Насадки для звичайного зрошення і зрошення з дрібними краплями часто використовуються для охолодження дійних корів, оскільки такі насадки охолоджують повітря навколо тварин. На жаль, краплі можуть бути знесені в сторону вітром або вентиляторами. Якщо краплі будуть накопичуватися на шерсті корови, це може створити шар повітря між шкірою і водою, утримуючи тепло. Крім того, такі насадки часто працюють при високому тиску і вимагають регулярного технічного обслуговування.

Для порівняння, насадки Edstrom високої ємності розбризкують краплі великого розміру, які проникають через шерсть і змочують шкіру корови. Насадки Edstrom працюють при зниженому тиску води від 0,7 до 1,4 бар. Після цього вода випаровується охолодні тіло, як при потінні. Ефективність цієї системи забезпечується завдяки руху повітря від вентиляторів над мокрою шкірою. Потрібно забезпечити належний контроль процесу, щоб упевнитися, що шкіра тварини була змочена уздовж спини і уникнути простого стікання води по боках тварин.

Контролер системи зрошення з переривчастим зрошенням C110S

Контролер C-110S призначений для використання в загонах для утримання тварин і для невеликих систем подачі корму. Контролер відстежує температуру і регулює цикли поливу тварин на відповідних об'єктах. Контролер є серцем системи і забезпечує найкраще використання ресурсів, щоб тримати худобу в комфортних, здорових і продуктивних умовах.

Контролер C-110S, як правило, встановлений в місцях з простим доступом, для забезпечення його контролю і обслуговування. Також рекомендується встановлювати контролер в місці, захищеному від дощу і прямих сонячних променів. Його розташування може бути централізованим, або контролер може бути встановлений у віддаленій області та підключений проводами низької напруги до електричного клапану.

Контролер системи охолодження з перерівчастім зрошуванням C440S

Контролер C-440S використовується для управління від одного до чотирьох електричних електромагнітних клапанів, які спрацьовують послідовно. Це допомагає зменшити кількість води, необхідної одночасно, оскільки корівник буде розділено на кілька зон. Налаштування режиму SmartTM автоматично регулює тривалість перерв між циклами поливу, відповідно до зміни температури. Режим Smart контролює умови теплового стресу при підвищенні температури і зберігає воду при зниженні температури.

Полив і інтервал часу можуть бути встановлені в діапазоні від 0 до 99 хвилин. Температура спрацьовування може бути встановлена ​​в межах від 5 ° С до 37 ° С або для налаштувань високого і низького діапазону. Ви також можете вибрати кількість електричних електромагнітних клапанів для роботи, а також кількість контрольованих датчиків температури. Контролер легко встановити і налаштувати для роботи в стандартному двоетапному режимі або в режимі Smart. Можливо, параметри зберігаються автоматично і не будуть втрачені при перериванні напруги.

Стандартне місце для установки системи охолодження - відділ для утримання і лінія подачі корму.

Рухома система охолодження Cool Sense ™

Контроль кількості води завдяки регулюванню тривалості поливу.

Мінімізація використання води.

Легкість і економічність установки і експлуатації, швидка окупність.

Придатна для різної ширина проходу і конфігурації корівника.

Варіанти з одним або двома напрямками.

Два роки заводської гарантії на контролер.

Рухома система охолодження Cool Sense ™ - ефективний спосіб забезпечити охолодження худоби при підвищенні температури. Охолодження досягається за рахунок автоматичного поливу дійних корів насадкою з великими краплями. Поливання корів відразу після доїння допомагає зменшити тепловий стрес, що, в свою чергу, збільшує кількість спожитого корму і води і отриманого молока.

Контролер Cool Sense ™ активує полив, коли датчик температури визначає перевищення встановленої користувачем температури, а датчики руху виявляють рух. Полив відбувається коли корови проходять під насадками. Коли корова рухається через область полив, вода починає випаровуватися з поверхні шкіри і таким чином охолоджує тварина.

Існує два типи системи - з одним і з двома напрямками. Система поливу з одним напрямком складається з однієї трубки, розсіює воду в одному напрямку, в той час як система з двома напрямками розсіює воду в протилежних напрямках.

Схеми установки систем охолодження EdstromХарактеристики системи

Таблиця: Рекомендоване максимальне відстань в метрах від свердловини / лічильника води для ПВХ з граничним перепадом тиску до 0,35 Бар.


Таблиця: Рекомендований мінімальний діаметр труби ПВХ з граничним перепадом тиску до 0,35 Бар.


Додаткове обладнання
Для досягнення найкращого результату в охолодженні корів система охолодження і вентиляції повинні працювати в парі, створюючи "ефект потіння" тварини. Саме цей процес дозволяє швидко і ефективно знизити температуру тварини.

Рекомендуємо вивчити інформацію про вентилятори Deton, які найкращим чином поєднуються з системами охолодження Edstrom:

Перейти кдо вентиляторів Deton