Відділ продажів:
Файли для завантаження:
Модель GKF-12,5

Модель GLF може бути укомплектована системою освіти туману, яка дозволяє знизити температуру повітря на 7 градусів.

Така система підключається до звичайного водопроводу і не вимагає додаткової фільтрації.

З проміжного резервуара вода подається в Туманоутворювач, де тиск на форсунках забезпечується запатентованою дисперсионной камерою з гідро-кулером. Утворений туман підхоплюється потоком повітря і поширюється по приміщенню. Дренажні канали повертають залишки води з корпусу Туманоутворювач в проміжний резервуар.

На вентиляторах з великими діаметрами можна встановити кілька туманоутворювачів з одним проміжним резервуаром. Максимальні витрати води становить 7 л / хв. Для роботи системи необхідно електропідключення 220В.
Лопаті виготовлені з алюмінію високої якості, що зменшує загальну вагу вентилятора, зменшує навантаження на двигун, а також запобігає виникненню корозії.
Лопаті обладнані додатковим елементом жорсткості, який робить конструкцію дуже міцною. Алюмінієве виконання дозволяє зберегти невелику масу і запобігти корозії. В якості опції може бути виготовлений з нержавіючої сталі.
Корпус вентилятора виготовлений з оцинкованої сталі. Передня сторона обладнана додатковими пластинами, які автоматично відкриваються при запуску вентилятора і закриваються при його зупинці.
Модель MFW-24/26

Вентилятори серій MDF-50 і MFW мають спеціальну ергономічну конструкцію, що робить їх монтаж і обслуговування простим і швидким.

Штатна система туманоутворення ідеально налаштована до особливостей роботи вентилятора. Крім того, є можливість регулювати не тільки обсяг туману, але і кут і напрямок його поширення. Туманоутворювач повністю працює в автоматичному режимі і має систему самозахисту від припинення подачі води.

Вентилятор і Туманоутворювач мають окремі двигуни і можуть працювати незалежно один від одного. Така система також дозволяє зменшити рівень шуму.

Модель MFW доступна в двох діаметрах: 24 або 26 фути. Обидві модифікації призначені для кріплення на стіну або на вертикальні стовпи.

Модель DMF-50

Модель MDF-50 доступна в двох варіантах комплектації: з механізмом поглинання вібрації, або без нього.

Обидві моделі призначені для кріплення за допомогою тросів до стелі. Всі елементи кріплення виготовлені зі сталі та алюмінію, що робить їх надійними і легкими.

Жорсткий металевий корпус у формі циліндра покращує аеродинаміку конструкції, що призводить до більш спрямованому і щільному потоку повітря, а також збільшує відстань продувки.

На відміну від інших моделей, проміжний резервуар туманоображователя моделі MDF вбудований в корпус вентилятора. Така конструкція усуває необхідність монтажу резервуара поруч з вентилятором, а також робить вентилятор в цілому більш ергономічним.

Характеристики модельного ряду:

Додаткове обладнання

Для досягнення найкращого результату в охолодженні корів система охолодження і вентиляції повинні працювати в парі, створюючи "ефект потіння" тварини. Саме цей процес дозволяє швидко і ефективно знизити температуру тварини.

Радимо вивчити інформацію про систему обприскування Edstrom, яка найкращим чином працюємо в парі з вентиляторами Deton:


Перейти до системи обприскування Edstrom